Jachtowe ubezpieczenie Casco

Wypełnij wniosek onlineOferowane przez naszą firmę ubezpieczenie casco, jest jednym z podstawowych ubezpieczeń, które zaleca się posiadaczom jachtu. Chroni ono przed skutkami finansowymi wszelkich ewentualnych szkód. Wypłacamy należne odszkodowanie w przypadku:

  • uszkodzenia częściowego – np. złamanie masztu, uszkodzenie bądź zniszczenie żagla, kolizja skutkująca uszkodzeniem kadłuba, uszkodzenie przekładni bądź steru, wywrócenie, dewastacja,
  • szkody całkowitej –typowe przykłady to zatonięcie, duże szkody wywołane pożarem, kradzież,
  • wpłynięcia na mieliznę –holowanie jachtu do portu/stoczni.

Dlaczego warto mieć ubezpieczenie jachtcasco?

  • zapewnia pomoc w przypadku wpłynięcia na mieliznę - wpłynięcie na mieliznę jest sytuacją zdarzającą się stosunkowo często wśród pasjonatów przygód i eksploatacji nieznanych wód. Mielizny występują w miejscach niespodziewanych, a samodzielne uwolnienie jachtu jest niemożliwe. Nasze ubezpieczenia pokryją wszelkie koszty związane z uwolnieniem i  holowaniem łodzi do najbliższej stoczni.
  • gwarantuje odszkodowanie w przypadku złamania masztu – umiarkowanie wietrzny dzień to perfekcyjna pogoda na żeglowanie. Zdarza się jednak, że w wyniku mocniejszego podmuchu dochodzi do złamania masztu. Nasze ubezpieczenie pokryje wszystkie szkody, do których doszło na skutek zdarzenia wraz z kosztami rzeczoznawcy.
  • chroni na regatach i innych zawodach sportowych – regaty to najważniejsze wydarzenie dla miłośników sportów wodnych i właścicieli jachtów żaglowych. Podczas zawodów często dochodzi do kolizji oraz innych nagłych zdarzeń. Jeżeli jesteś stałym uczestnikiem regat, bądź dopiero planujesz wziąć udział w wyścigu, rozsądnym posunięciem będzie wykupienie kompleksowego ubezpieczenia casco, które oferuje nasza firma.

Czy Twoje ubezpieczenie jachtowe zapewnia dobrą ochronę?

W naszym pakiecie odpowiedź zawsze brzmi "TAK"!

Sprawdź listę:

+48 91 432 38 60