O nas

Od 1993 roku Proffman Broker jest obecny na rynku ubezpieczeń, oferując kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla klientów z różnych sektorów i branż. Specjalizujemy się w obszarze transportu, gdzie nasze doświadczenie pozwala na efektywne zarządzanie specyficznymi ubezpieczeniami. Nasz zespół to wykwalifikowani brokerzy z bogatą wiedzą i doświadczeniem zawodowym, w tym biegłą znajomością języków obcych. Współpracujemy z renomowanymi partnerami z rynku krajowego i europejskiego, co umożliwia nam dostęp do międzynarodowego rynku ubezpieczeniowego.

BROKER MIĘDZYNARODOWY

Jako zarejestrowani brokerzy ubezpieczeniowi w wielu krajach europejskich, oferujemy naszym klientom dostęp do szerokiego wachlarza międzynarodowych rozwiązań ubezpieczeniowych. Nasza działalność zarejestrowana jest na wielu rynkach:

  • niemieckim
  • belgijskim
  • austriackim
  • francuskim
  • skandynawskim

Podejmując współpracę z naszą kancelarią, masz pewność, że otrzymasz dostęp do specjalistycznych produktów niezależnie od branży, rodzaju czy miejsca ubezpieczenia - na terenie kraju i poza jego granicami.

MISJA

Naszą misją jest dostarczanie klientom optymalnych rozwiązań ubezpieczeniowych, dostosowanych indywidualnie do ich specyfiki, wielkości i potrzeb. Tworzymy innowacyjne rozwiązania, korzystając z naszego bogatego doświadczenia, w tym aktywnego udziału w procesach likwidacji szkód. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi towarzystwami i partnerami rynku ubezpieczeniowego.

WIZJA

Nasz stabilny rozwój i sukcesywne powiększanie doświadczeń pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Obsługując liczne grono klientów, ciągle poszerzamy naszą wiedzę o ryzykach i ich interpretacji, co umożliwia tworzenie unikalnych rozwiązań ubezpieczeniowych. Jako firma aktywnie uczestniczymy w inicjatywach społecznych i charytatywnych, co świadczy o naszym zaangażowaniu w życie społeczne.

CERTYFIKAT ISO

Od 2010 roku nasza firma jest regularnie certyfikowana zgodnie z normą ISO 9001:2015 w zakresie działalności brokerskiej. Posiadanie tego certyfikatu potwierdza wysoką jakość naszych usług. Jesteśmy jednym z nielicznych brokerów ubezpieczeniowych w Polsce z certyfikatem ISO, co gwarantuje najwyższy poziom obsługi brokerskiej i profesjonalną pomoc w likwidacji szkód.


+48 91 432 38 60