Warunki użytkowania strony

Witamy na stronie internetowej proffman.pl. Prosimy o zapoznanie się z naszymi Warunkami Użytkowania stanowiącymi wiążącą umową licencyjną, której podlega korzystanie z niniejszej strony ("Umowa"). Pozostawanie na naszej stronie lub powrót na nią, są równoznaczne z wyrażeniem zgody na przestrzeganie warunków niniejszej Umowy w zamian za prawo dostępu do zamieszczonej przez nas darmowej zawartości.
W przypadku braku zgody na przestrzeganie warunków niniejszej Umowy, po zapoznaniu się z jej zawartością, stronę należy opuścić.

 1. Akceptacja Warunków Użytkowania oraz wszelkich poprawek.
  Każdorazowe wejście na naszą stronę lub korzystanie z jej zasobów oznacza zgodę na przestrzeganie Warunków użytkowania strony i wprowadzane tu poprawki, o których możesz być niepoinformowany.
 2. Ograniczone pozwolenie, prawa autorskie oraz prawne ograniczenia własności intelektualnej.
  Z wyłączeniem domeny publicznej, Zawartość niniejszego serwisu jest chroniona przez prawa własności intelektualnej. Niniejszym zezwala się użytkownikom na korzystanie z materiałów zamieszczonych w niniejszym serwisie ("Zawartość") w czasie odwiedzania naszej strony internetowej, w tym na wysłanie pocztą elektroniczną pojedynczych tekstów do osób trzecich bezpośrednio z tej witryny. Dodatkowo, użytkownik ma ograniczone prawo do drukowania kopii dowolnej Zawartości opublikowanej w niniejszym serwisie wyłącznie do osobistego użytku. Wykorzystywanie Zawartości w celach komercyjnych wymaga zgody właściciela serwisu proffman.pl. Wykorzystanie wszelkich znaków handlowych, w tym jako tzw. Identyfikatory meta w innych witrynach bez pisemnej zgody właściciela serwisu jest również zabronione.
 3. Transmisje i łącza.
  W celu wprowadzenia ułatwień dla gości, możemy z naszej witryny udostępniać inne łącza. Nie posiadamy kontroli nad witrynami, do których zapewniamy dostęp, w związku z czym nie ponosimy odpowiedzialności za ich zawartość. Łącza nie są zamieszczone po to, by sugerować sponsoring, współpracę czy poparcie dla tych witryn. Jeśli Pana(i) zdaniem zamieściliśmy łącze do witryny, która zawiera niestosowną lub nielegalną treść, udostępnia narzędzia dla tzw. "hakerów" lub inne narzędzia niezgodne z prawem, prosimy o poinformowanie nas o tym, abyśmy mogli ocenić czy łącze takie winno być usunięte.
 4. GWARANCJE I WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI.
  UŻYTKOWNIK ZRZEKA SIĘ PRAWA DO GWARANCJI ORAZ WYRAŻA ZGODĘ NA KORZYSTANIE Z NINIEJSZEGO SERWISU INTERNETOWEGO NA WŁASNE RYZYKO. NIE ISTNIEJE ŻADNA GWARANCJA NA TO, ŻE DOSTĘP DO, LUB KORZYSTANIE Z NINIEJSZEJ WITRYNY, NIE ZOSTANIE ZAKŁÓCONE LUB POZBAWIONE BĘDZIE BŁĘDÓW; LUB, ŻE KORZYSTANIE Z NIEJ PRZYNIESIE JAKIKOLWIEK KONKRETNY EFEKT. ANI MY, ANI ŻADNA INNA OSOBA, ANI JAKIKOLWIEK PODMIOT GOSPODARCZY UDOSTĘPNIAJĄCY ZAWARTOŚĆ NINIEJSZEJ WITRYNY NIE BĘDZIE ODPOWIEDZIALNY WOBEC UŻYTKOWNIKA ZA JAKIEKOLWIEK BEZPOŚREDNIE, POŚREDNIE, PRZYPADKOWE, SZCZEGÓLNE, ANI WTÓRNE SZKODY.
 5. Modyfikacje / rozwiązanie umowy.
  Użytkownik wyraża zgodę na to, że możemy zmieniać warunki niniejszej Umowy lub przerwać działalność niniejszej witryny wedle naszego uznania, bez wcześniejszego poinformowania oraz, że prawo dostępu do witryny jest uzależnione od wyrażenia przez użytkownika stałej zgody na przestrzeganie aktualnie obowiązujących Warunków użytkowania.
 6. Działalność zabroniona.
  Zabrania się wszelkiej działalności, która może zostać domniemana jako niestosowna lub niedozwolona lub zabroniona prawnie, w szczególności czynów stanowiących naruszenie poufności. Zabrania się przesyłania plików zawierających wirusy mogące uszkodzić własność serwisu proffman.pl lub innych osób.
+48 91 432 38 60