Opublikowano:

12.01.2024

Program ubezpieczeniowy dla samorządów

Kompleksowy program ubezpieczeniowy dla samorządów od Proffman Broker

W Proffman Broker z dumą prezentujemy nasz autorski, kompleksowy program ubezpieczeniowy, stworzony z myślą o potrzebach samorządów. Naszym celem jest dostarczenie optymalnej ochrony ubezpieczeniowej, która pozwoli samorządom skupić się na realizacji ich misji na rzecz społeczności lokalnej.

Dostosowane rozwiązania dla każdego samorządu: 

Nasz program ubezpieczeniowy dla samorządów jest elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb każdej jednostki. Przed jego opracowaniem przeprowadzamy szczegółową analizę i ocenę ryzyka. Rozumiemy, że każdy obszar działalności samorządowej wymaga specyficznego podejścia, dlatego oferujemy spersonalizowane rozwiązania, które umożliwiają dokonanie najlepszego wyboru.

Wsparcie w procedurach zamówień publicznych: 

W Proffman Broker posiadamy doświadczony zespół specjalistów, którzy oferują profesjonalne wsparcie w procesie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych (PZP). Możemy wystąpić zarówno w roli eksperta, jak i pełnomocnika, zajmując się przygotowaniem i przeprowadzeniem postępowania. Zapewniamy kompleksową analizę i przygotowanie dokumentacji, co gwarantuje pełną obsługę w tym zakresie.

Pełna ochrona ubezpieczeniowa: 

Nasz program obejmuje szeroki zakres ubezpieczeń, w tym ubezpieczenie majątku, odpowiedzialności cywilnej, od skutków błędnych decyzji, a także ubezpieczenia komunikacyjne, NNW, grupowe na życie i zdrowotne oraz od zagrożeń cybernetycznych.

Skuteczna obsługa roszczeń: 

W przypadku wystąpienia szkody, nasi eksperci szybko i profesjonalnie zajmują się obsługą roszczeń, minimalizując skutki zdarzeń i zapewniając komfort pracy.

Wsparcie dla samorządów:

Aktywnie wspieramy samorządy, zarówno w zakresie organizowanych imprez okolicznościowych, jak i inwestycji celowych mających na celu poprawę warunków bezpieczeństwa.

W Proffman Broker stawiamy na budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami, opartych na profesjonalizmie, zaufaniu i indywidualnym podejściu. Jeśli poszukują Państwo kompleksowego programu ubezpieczeniowego, który spełni oczekiwania samorządu, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy gotowi być Waszym zaufanym partnerem w zapewnieniu bezpieczeństwa i stabilności funkcjonowania.

Skontaktuj się


Kontakt

+48 91 432 38 60